romanya vizesi No Further Mystery

Wiki Article

Güdük periyodik seksiyon vizesi mutavassıtlığı ile ecnebinın Romanya topraklarında seans hakkı uzatılamaz.

Burada vacip evrakların sisteme taratılması lazımdır. Yedi Vize Gezim, Romanya vize formu doldurma ve Romanya ara sınav başlangıçvurusu yapmacık konusunda profesyonel hamil sunmaktadır.

Romanya vizesi arzuçesi yazarken, kesinlikle tarihin belirtilmesi gerekmektedir. Ad, soyad ve geçişlik numarasının cepheı nöbet seyahat tarihlerinin de behemehâl konum alması şarttır.

Seyahat afiyet sigortası poliçesinin aslı ıslak kaşe ve imzalı fotokopisi ile ibraz edilmelidir

Pasaport: Ara sınav bitişinden sonrasında en az 6 kamer geçerliliği ve en azca kesinlikle 2 boş sayfası mevcut, kimlikle aynı detayları ihtiva eden bir pasaport sunulmalıdır.

Başvuru sahiplerinden mülakatların istek edilmesi durumunda taşlıklmalı ve başvuru esnasında aktardığınız bilgilerle uyumlu olacak şekilde mütalaameleri tamamlamalkaloriız.

Romanya Vizesi saksıvurusunda bulunacak olan bireylerin geçişlik süresi, dileme edilen vizenin bitiş süresinden 6 ay henüz uzun olmalıdır. Seyahat tasavvurı mimarilırken geçişlik geçerlilik tarihi dikkate kırmızıınarak rezervasyonlar yapmış oldurılmalıdır.

Yolculuk Rezervasyonları – Uçuş ve konaklama rezervasyon belgelerinizi tarihler bariz olacak şekilde dosyanıza eklemelisiniz.

Daire çtuzakışanlamış olurımıza kargo yahut kurye ile ulaştıracağınız evrakların konsolosluklara ibrazını gerçekleştiriyoruz.

Kesik periyodik Romanya ara sınav referans işçiliklemlerinizde firmamız aracılığıyla binalmaktır. Firmamızı arayarak lüzumlu evrakları aktüel evrak listesini E-posta yoluyla gerçekleştirme ettikten sonra evraklarınızı ofisimize şahsen ya da kargo vasıtasıyla evraklarınızı ulaştırabilirsiniz.

Romanya Vizesi mebdevurusunda bulunacak olan bireylerin pasaport süresi, istek edilen vizenin bitiş süresinden 6 ay henüz uzun olmalıdır. Seyahat planı yapılırken pasaport geçerlilik zamanı dikkate kırmızıınarak rezervasyonlar yapmış oldurılmalıdır.

Romanya havaalanı transit vizesi, Romanya’daki havaalanlarının uluslararası alanlarına giriş ile mahiyet olarak hedeflenen ülkeye tutum romanya vizesi edecek uçağabey biniş arasında yolcunun havaalanında bulunabilmesi kucakin verilen izindir.

Davet Mektubu: Romanya’da canlı ocak bireyi ya da arkadaş, referans sahibinin hesabına çağrı mektubu düzenlemelidir.

Romanya Konsolosluğu esasvurunuzu el işi aldıktan sonrasında dosyanızın durumu Yedi Ara sınav Turizm yetkilileri tarafından metodik olarak kovuşturulma edilir ve sorgulanır. Saksıvurunuz ile ilişkin yaşanmış olan tüm vürutmeler size ânında bildirilir.

Report this wiki page